joi, 3 noiembrie 2011

Ne stim de un an ..

Ne-am cunoscut in prima zi de facultate.Bineinteles,ea a intrat in discutie pentru ca este o fire foarte sociabila si isi dorea sa cunoasca noii colegi. Dupa primele cursuri am iesit prima data cu Tamy la un suc si in scurt timp a devenit prietena mea:x

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu