joi, 3 noiembrie 2011

x factor

Am devenit si colege de banca si nu doar atat,daca eram eu la facultate,era si ea,daca nu,eram amandoua in Centrul Vechi:))) Prima data am auzit-o cantand intr-o pauza o melodie a rihannei si mi-a placut mult,apoi am fost cu ea la studio unde a inregistrat o piesa pe care o compusese Claudio Cristo pentru ea. Desi avea un potential succes in cariera cu noile sale piese,s-a inscris la concursul x factor.A trecut de preselectie si m-am inscris pe site la antena1 sa asist la auditii din public,alaturi de alti colegi de-ai nostri. Insa cu o seara inainte de marele eveniment,m-a sunat sa ma intrebe daca vreau sa o sustin indeaproape,intrucat trebuia sa ne vedem la ora 9 dimineata in fata Salii Palatului si sa stau cu ea cat ii luat interviul si pana intra pe scena. Am acceptat cu bucurie invitatia,si in dimineata urmatoare am fost prezenta la"apel". Am asteptat ore in sir pana sa ajunga in fata juriului si numai eu stiu cate emotii am avut cand Tamy a fost pe scena. Dar a trecut cu bine si proba aceasta si am simtit ca i-am purtat noroc.

Un comentariu:

  1. Am vazut emisiunea. Oricum era cea mai buna de acolo. Nu are nevoie de acordul nimanui ca sa faca ceea ce ii place si mai ales ca e facuta pentru asta. Succes in continuare!

    RăspundețiȘtergere